عمو ماهور


عقیــل عباســی خالق شخصیت عمو ماهور همان پسر بچه ای است که از دوران ابتدایی علاقه خاصی به اجرا داشت و کار خودش را از سال ۷۸ با ورود به گروه سرود مدرسه شروع کرد.روز به روز علاقه اش به اجرا بیشتر و بیشتر می شد و وقتی خانواده و دوستان نزدیکش شاهد این ماجرا بودند ترغیب به تشویق هر چه بیشتر او می شدند. تابستان ۱۳۸۸ بود که کارش را حرفه ای با آموزش فن بیان در تهران شروع کرد و از سال ۱۳۹۰ همکاری خودش را با سازمان صدا و سیما آغاز نمود.

سختی های زیادی را به جان خرید چون عاشق کارش بود از سال ۱۳۹۶ تهیه کنندگی نماهنگ و ویدیو موزیک را در کنار کارهای استیج و گویندگی رادیو و اجرا در تلویزیون آغاز کرد و تا به این جا موفق میدان بوده که اثبات این حرف رتبه های رنگارنگش می باشد.

project manager

مدیر برنامه ها

نرگس کریمی

عمو ماهور پسر شیطون و با نمک که با کلی ایده و خنده و شادی و آموزش و ترانه شاد کودکانه قراره در کنار فسقلیا اتفاق های مهم را رقم بزنه.

" کوچولوها و فسقلیا هر کدومشون استعداد به خصوصی دارن که خیلی از خانواده ها نمی دونن چجور حبه قندای زندگیشون را معرفی کنن پس نگران نباشید چون عمو ماهور قصه ما قراره استعداد یابی انجام بده و بدون پرداخت هیچ هزینه ای فسقلیا را به پروژه های مختلف معرفی کنه."

تیم ما

;